Naše cidery

GOLD APPLE

bottle_gold_apple.png

Cider Strongbow Gold Apple dodá vašemu městu kapku nespoutanosti! Sladký, zlatavý a osvěžující s nádechem zeleného jablka a dlouhým hořkosladkým závěrem. Nejlépe chutná na ledu.

ZOBRAZIT VÍCE

RED BERRIES

bottle_red_berries.png

Cider Strongbow Red Berries dodá vašemu městu barvy! Chuť sladkých šťavnatých jahod s hořkosladkým citronovo-jablečným závěrem. Nejlépe chutná na ledu.

ZOBRAZIT VÍCE

ELDERFLOWER

bottle_elderflower.png

Cider Strongbow Elderflower dodá vaší ulici energii! Svěží květinové aroma, stopa muškátu a osvěžující limetkový závěr. Nejlépe chutná na ledu.

ZOBRAZIT VÍCE

HONEY

bottle_honey.png

To nejsou včely, ale cider Strongbow Honey, co bzučí všude kolem! Na jazyku se vám rozvine sladká chuť medu s osvěžujícím ovocno-jablečným závěrem. Nejlépe chutná na ledu.

ZOBRAZIT VÍCE

DARK FRUIT

bottle_dark_fruit.png

Temně červený cider Strongbow Dark Fruit projasní každou noc! Jemnou chuť jablek doplňuje osvěžující příchuť tmavého ovoce s tóny černého rybízu. Nejlépe chutná na ledu.

ZOBRAZIT VÍCE

GOLD APPLE 0.0%

bottle_gold_apple_nealko.png

Vychutnejte si chuť jablek a pravého cideru ve variantě bez alkoholu. Odalkoholizovaný Strongbow Gold Appe 0.0% si můžete bez výčitků dát i v situacích, ke kterým se alkohol nehodí. Nejlépe chutná na ledu. 

RED BERRIES 0.0%

bottle_red_berries_mealko.png

Zpestřete svůj den červeným ovocem bez alkoholu. Odalkoholizovaný Strongbow Red Berries 0.0% si můžete dát kdykoliv a užít si chvíli na plno. Nejlépe chutná na ledu.

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.