Známe vítěze! Které město bude osvěženo?

11. 9. 2018

 STB804_foto-222.jpg

A je to tady! Po nekonečném čekání vám s radostí můžeme oznámit, které město si díky vašemu hlasování zaslouží výsadbu nového jabloňového sadu spolu s parádní cider party.  Potlesk pro město Brno! Od vás a vašich sousedů totiž získalo největší počet hlasů a za to vám patří velké díky. Tak pozvěte kamarády, rodinu a celou ulici a užijte si podzimní večírek, na který jen tak nezapomenete.

Open air party proběhne 20. září od 17:00 v Brně na Výstavišti a na své si přijde určitě každý. Kromě rozjeté kapely Kláry Vytiskové Klara & The Pop se představí originální DJský projekt Malalata, jehož balkánské rytmy roztančí celou ulici. Bude pro vás připravena playground zóna s těmi nejulítlejšími herními aktivitami a po vyčerpávajícím soutěžení si v klidu můžete odpočinout v relax zóně s příjemným posezením a ciderem v ruce zdarma. Nezapomeňte navštívit náš jablečný fotokoutek, abyste na tento skvělý den s přáteli mohli ještě dlouho vzpomínat. Party osvěží návštěva oživlých jabloní, které nezkazí žádnou zábavu. Tak neváhej a přidej se k bujaré sousedské oslavě přírody ve městě. Ať cider teče proudem!

To ale není všechno. Značka Strongbow se spojila s Nadací Partnerství, která pravidelně vypisuje granty na podporu péče o zeleň. V rámci grantové výzvy bude vypsáno specifické zaměření právě pro výsadbu jabloní ve vítězném městě. Nadace zprostředkuje grant na výsadbu nejméně 40 stromů, o který může zažádat jakákoli organizace, město nebo třeba parta kamarádů. Podrobné informace budou zveřejněny na www.nadacepartnerstvi.cz v sekci Granty nejpozději do konce září 2018. Tak neváhejte, nechat pod svýma rukama vyrůstat nový kus přírody je přece ten nejkrásnější dar, který svému sousedství můžete darovat.

místo: Brno
datum: 20. 9. 2018, od 17:00
hraji: Klara & The Pop, Malalata

2.jpg

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.