Zahrada na střeše Lucerny se otevírá veřejnosti

7. 8. 2017

1.jpg

Na začátku léta jsme se vydali na místo s jedním z nejkrásnějších pražských výhledů, střechu paláce Lucerna. Dobrodruh a kavárník Ondřej Kobza se letos v létě rozhodl zvelebit terasovitou střechu historické budovy v centru o rozloze 1000 m² našeho hlavního města, s čímž mu se Strongbow pomáháme. A s radostí vám můžeme oznámit, že od 17. do 23. srpna se střecha konečně otevře veřejnosti.

Terasa prošla pořádnou rekonstrukcí a ze všech Strongbow proměn jde zdaleka o tu největší. Na střeše Lucerny pod našima rukama vyrostla svérázná zahrádka, jejíž návštěva vám ukáže letní Prahu, jakou jste ještě nezažili.  Kromě nové dřevěné podlahy jsme zde společně do truhlíků zasázeli bylinky, květiny i jedlé plody, které celému prostoru dodávají příjemnou atmosféru. Nad hlavami turistů tak vyrostl zvláštní nový svět a doufáme, že si ho zamilujete stejně jako my.

Každý si jistě rád poklábosí s kamarády s vychlazeným drinkem v ruce. A když se taková akce navíc spojí s nevšedním výhledem, není nad čím dumat. Tak vezměte kamarády a přijďte si to s námi užít. Kromě osvěžujícího cideru tu na vás čeká chilloutová zóna prostoru přesně šitá na míru.

 

Praktické info

7.jpg

 

Týden otevřených dveří proběhne od 17. 8. do 23. 8.
Otevírací doba: každý den od 12:00 do 20:00, 17. 8. výjimečně od 13:00 do 18:00
Vstupné: 100 Kč jako příspěvek na rekonstrukci, děti a mládež do 15 let zdarma
Adresa: Štěpánská 61, Praha 2 (vchod naproti Velkému sálu paláce Lucerny)

 

Vyhrajte lístky na slavnostní zahájení

Pro naše největší fanoušky jsme připravili soutěž o 50 lístků na VIP Strongbow večer, který proběhne ve čtvrtek 17. srpna, a mimo jiné si zde naživo poslechnete hity z nové desky Kláry Vytiskové. Pro více informací sledujte náš Facebook a dozvíte se víc.

Tak neváhejte a oslavte s námi závěr prázdnin.  

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.