Vyrobte si cool dekoraci na vánoční večírek

13. 12. 2017

DSC_2198.jpg

Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady… taky už cítíte v kostech tu pravou slavnostní atmošku? Blyštivé ozdoby, nazdobené výkladní skříně a koledy, kam se podíváš – kdo by to nemiloval! A abychom si trochu toho vánočního ducha přinesli i domů, aniž bychom za to utratili celou výplatu, nejlepší je zapojit fantazii a vytvořit si vlastní originální dekorace. Není třeba pouštět se do něčeho složitého. Minimalismus frčí a všichni dobře víme, že méně je častokrát více.

V redakci jsme si udělali menší předvánoční mejdan a připravili jsme pro vás návod na super osvětlení, u jehož výroby se navíc můžete s partou skvěle pobavit. Tak pozvěte kamarády, vybavte ledničku ciderem, pusťte si oblíbený song a hurá do práce. Vánoce můžou začít!

 

Potřebujeme

DSC_0729 - kopie.jpg

Prázdné láhve od Strongbow
Vánoční světýlka

 

Postup

DSC_0790.jpg

Nejdůležitější krok celého návodu představuje vyprázdnění láhví Strongbow.  To se dělá nejlépe během párty,  a co si budeme povídat, párty máme rádi všichni.

Láhve důkladně vymyjeme, sundáme etikety (nechte odmočit a pomoct si můžete například drátěnkou) a osušíme. Pak už jen plníme vánočními světýlky, která musejí být dostatečně malá, aby prošla hrdlem láhve. Podle hustoty a počtu světýlek se odvíjí i síla osvětlení. Pokud světel budete vyrábět více, doporučuji hustotu prostřídat a do jedné dát výrazně méně světel než do druhé.

Nakonec už jen kabel nenápadně přichytíme malými kousky izolepy na vrub láhve a nainstalujeme tak, aby strana s kabelem byla vidět co nejméně. A hurá, super vánoční dekorace je na světě.

 

DSC_2252.jpg

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.