Venkovní bary, které byste v létě určitě měli navštívit

10. 8. 2018

IMG_3371.jpg

 Léto prostě nejde nemilovat a dlouhé teplé večery s kamarády na zahrádce s vychlazeným ciderem v ruce k němu neodmyslitelně patří. Jen tak posedět, pokecat, pozorovat okolní městský ruch, vypnout a užít si té sladké letní atmosféry… To je prostě top. Najít ale vyhovující zahrádku je často nadlidský úkol a večerní pohoda se nakonec může změnit v nekonečný hon za vysněným místem. Mrkněte na náš výběr super venkovních posezení, kde čepují ledově nachlazený Strongbow a užijte si večera. Uvidíte, že si vybere každý z vás!  

 

Zlatá loď, Brno

 

Мы сегодня chillim????✌

Příspěvek sdílený ⠀⠀⠀⠀⠀⠀Julia Ovechkina (@ovjuli_08),

O tom, že je Brno zlatá loď zpíval už Ivan Mládek a moc dobře věděl, o čem je řeč. Slunečníky restaurace Zlatá loď v samém srdci Brna vám poskytnou úkryt před dotěrným sluncem a kromě skvělých ledových drinků si vyberete i z něčeho k zakousnutí. Ať už jste rodilí Brňáci, nebo jste sem přijeli poznávat krásy Moravy, tuto zahrádku si nenechte ujít!

Adresa: Zlatá loď, Náměstí Svobody 5, Brno
web: http://www.zlatalod.com/fotogalerie/zahradka

 

Beach bar Pasohlávky

 

#Plavbakolemsvěta?#sliškou?#pasohlavky#summertime#akita#getaway#weekend

Příspěvek sdílený Agáta Jopková (@ag_.jp),

Chystáte se s partou na výlet a nemůžete se pořád rozhodnout, kam si to namířit? Tak neváhejte, sbalte plavky a vydejte se třeba do moravských Pasohlávek. Protáhněte těla na paddleboardech, nachytejte zbytek bronzu na šlapadlech a nakonec se rozvalte na pláž s geniálně nachlazeným Strongbow v ruce. Budete se divit, jak jednoduché je zažívat ty nejlepší momenty.

Adresa: Pasohlávky 1, Pasohlávky
web: https://beachbarmusov.eatbu.com

 

Riverside bat na Vltavě, Praha

Pohled z nové perspektivy nikdy neuškodí, tak co se podívat na město třeba rovnou z paluby lodi? Nastupte na jednu z kotvících lodí na legendární pražské náplavce a nechte se jemně pohupovat na vlnách pohody. O víkendu si určitě nenechte užít zdejší palubní trhy a nezapomeňte, že se srdcem námořníka se narodil každý z nás.

Adresa:  Náplavka, Rašínovo nábřeží u Palackého mostu, Praha
web:  http://riversidebar.cz/

 

D*123, Šumperk

 

Dnes by to šlo... ☕???

Příspěvek sdílený Roman Křepelka (@roman_krepelka),

Víte, kde se nachází Šumperk? Jestli ne, je ten nejvyšší čas najít polohu, sbalit kámoše a vyrazit prozkoumat zdejší město, krajinu a samozřejmě i kavárny. Až budete stát uprostřed náměstí, vzpomeňte si na tento náš tip, budete mrkat! Stín a zeleň zahrádky Baru D*123 vás rozhodně ve štychu nenechá.

Adresa: Fialová 3, Šumperk
web: https://www.d123.cz

 

Beach bar Olympia, Modřice

Iniciativě se meze nekladou a zřejmě právě pod tímto heslem vyrostl nedaleko brněnského nákupního centra Olympia perfektní plážový bar se vším všudy. Po nekonečných nákupech se můžete zašít do stínu slunečníků, zarýt nohy do chladného písku a třeba si i zahrát beach volejbal na místních hřištích. Dejte si cider, zavřete oči a budete si připadat jako v Karibiku.

Adresa: U dálnice 777, Modřice
web: https://www.facebook.com/pg/olympiaplaz/about/?ref=page_internal

 

Zastav se, Praha

 

☕️? #coffeetime

Příspěvek sdílený M A C A N (@av.annavolkova),

Uprostřed pražského Žižkova na tebe čeká vychlazený ráj v podobě kavárny Zastav se. Poslechni příznačné jméno a zastav se na skleničku čepovaného Strongbow, nech v klidu plynout čas a užívej si vzácných chvil se svými kamarády. Šálek dobré kávy, dortík a nachlazený drink ti dokonale zlepší den.

Adresa: Koněvova 61, Žižkov
web:
https://www.facebook.com/zastavsekonevova61

 

Hotel Na Jezeře, Lipno

 

#eahotels #hotelnajezere #apartmanynajezere #rodinnevilynajezere #lipno

Příspěvek sdílený Krasoslav (@centralni_euroagent),

Lipenská přehrada, to je něco! Nejde ale jenom o super koupání – vodní hladinu obklopuje nádherná příroda. Sbalte partu, vyrazte na vlak či stop a zažijte pořádné prázdninové dobrodružství. Ubytovat se můžete v nedalekém penzionu Hotel Na Jezeře a na zdejší dřevem obložené zahrádce strávit ve stínu slunečníku klidně celý den.

adresa: Jenišov u Lipna, Horní Planá
web: https://www.hotelnajezere.cz/

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.