Tyto osvěžující párty drinky s ciderem si vaši kámoši zamilují

10. 5. 2018

FW9B5898.jpg

Určitě se shodneme, že venkovní posezení na sluníčku s partou kamarádů je ten nejlepší relax. A ať už na zahradě, v lese nebo na dece v parku uprostřed města se takové skvělé odpoledne neobejde bez ledově vychlazeného drinku v ruce. Připravili jsme pro vás tři svěží letní drinky, na kterých si s námi pochutnala i Klára Vytisková. Ledové mojito osvěží, Matcha nabudí a Strongbow on the beach vám osladí celý zbytek dne. Tak vyrazte na piknik a zaexperimentujte s námi, nebudete litovat.

 

Cider mojito

2.jpg

Ingredience
4 cl bílého rumu
5 cl Strongbow Apple
Perlivá voda
Třtinový cukr
Máta
Jablko
Led 

Postup
Do skleničky nasypeme třtinový cukr, přidáme pár lístků máty a panáka bílého rumu a protřeme. Přidáme kostky ledu, nadrobno nakrájené jablko a dolijeme perlivou vodou. Dozdobíme mátou a okamžitě vypijeme.

 

Strongbow on the beach

1.jpg


Ingredience
4 cl vodky
5cl Strongbow Red Berries
Džus černý rybíz
Džus pomeranč
Led
Plátky pomeranče
Brčko

Postup
Do téměř plné sklenice ledu přilijeme vodku, cider a přidáme plátky nakrájeného pomeranče. Po lžičce pak pomalu přiléváme nejprve rybízový a posléze pomerančový džus, aby nám barevnost vytvořila krásný gradient. Dozdobíme brčkem a plážová party může začít.

 

Matcha cider

FW9B5985.jpg


Ingredience
1,5 dcl Matcha tea
1,5 dcl Strongbow Apple
Led
Máta

Postup
Nejprve si připravíme Matcha tea, kdy Matcha prášek zalijeme vroucí vodou, pořádně promícháme a necháme vychladit. Do skleničky či džbánu pak nasypeme led, nalejeme Matchu a doplníme ciderem. Promícháme, dozdobíme mátou a důkladně vychlazené podáváme.

 

FW9B5958.jpg

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.