Přivítejte podzim s míchanými drinky Strongbow Medium Dry

15. 10. 2018

IMG_3414.jpg

Taky tak milujete podzim? Barevné listí, dlouhé stíny a tajemná atmosféra... Do zimy nás čeká ještě spousta krásných teplých dní a ty je potřeba jaksepatří využít. Vyrazte s partou na podzimní výlet nebo si udělejte jednu z posledních zahradních grilovaček. A nezapomeňte s sebou přibalit i pár plechovek Strongbow! Ten totiž chutná stejně dobře v jakémkoli ročním období! Přinášíme vám ty nejlepší recepty na nesmrtelné drinky s novou příchutí Strongbow Medium Dry, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější milovník koktejlů. Tak překvapte partu novými drinky a zavzpomínejte společně na ty nejlepší prázdninové momenty.

 

Strongbowgrande

IMG_3446.jpg

Ingredience
presso
cider
led

Postup
Tento osvěžující letní nápoj s povzbuzujícími účinky je obdobou oblíbeného mazagrande. Do sklenice vhodíme dvě kostky ledu a přímo na ně připravíme silné presso z čerstvě namleté kávy výraznější chuti. Sklenici doplníme ledem a nakonec zalijeme ciderem Medium Dry. Geniální soulad chutí!

 

Gin – Cider

IMG_3289.jpg

ingredience
4 cl ginu
4 cl ostružinového sirupu
2 dcl cideru
zázvorový tonic
led
větvička levandule a pár bobulí borůvek na ozdobení

Postup
Tento drink je nejen pastvou pro oči, ale také pro chuťové buňky. Do sklenice s ledem nalijeme panáka ginu, dolijeme dvěma deci cideru a zázvorovým tonikem. Po okraji sklenice nakonec pomalu vléváme hustý ostružinový sirup, aby si sedl na dno a vytvořil krásný gradient barev. Drink dozdobíme snítkou levandule a pár bobulkami borůvek a můžeme podávat.

 

Cider Lemon

IMG_3260.jpg

Ingredience
4 cl vodky
2 cl cideru
šťáva z poloviny limety
plátky okurky
jemně perlivá voda
led

Postup
Cider Lemon přináší lehké geniální osvěžení i v těch nejparnějších dnech. Před samotným mícháním doporučujeme sklenice namrazit cca půl hodiny v mrazničce. Do vysoké sklenky nasypeme hrst ledu a zalijeme panákem vodky. Šťávu z limety důkladně vymačkáme, zalijeme jím směs, přidáme cider, dolijeme jemně perlivou vodou a nakonec dozdobíme tenkými plátky okurky. Mňam!

 

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.