Osvěž své město super cider party a jabloněmi

17. 7. 2018

Snímek obrazovky 2018-07-12 v17.54.55.png

Léto je jako stvořené k povalování, pikniku, hrám s partou uprostřed přírodou provoněných parků nebo venkovním večírkům. A vůbec nejlepší je od každého trochu. Právě proto pro tebe Strongbow chystá velkolepou cider party, která se může konat i ve tvém městě. Stačí hlasovat u nás na webu. Navíc svým hlasem můžeš přispět k tomu, aby se ve tvém městě vysázel malý jabloňový sad. Tak sázej sady, pěstuj jablka a buď zase o krok blíž k přírodě i uprostřed města. 

 

Zažij super párty se svými sousedy

STB804_foto-231.jpg

Na letošní léto pro vás Strongbow přichystal soutěž o to, v jakém městě proběhne cider party a kde společně vysázíme několik jabloní. Cider poteče proudem a na oslavu dorazí i Klára Vytisková s kapelou. Určitě se těš na četu oživlých jabloní, se kterými můžeš pořádně zapařit a užít si tak den s přáteli a sousedy ze svého města, jak se patří. Tak neváhej a hlasuj, je to jen ve tvých rukou!

 

Hlasuj a nech vysázet jabloně ve svém městě

STB804_foto-552.jpg

Jabloní ve městech je pořád málo, a tak jsme se rozhodli, že jim trochu pomůžeme. Bydlíš ve městě nad 5 000 obyvatel? Tak neváhej, hlasuj na našich stránkách a nech jeho ulice obsypat jablky. O vítězném měste rozhodne množství získaných hlasů v poměru k počtu obyvatel a šance jsou tak naprosto vyrovnané.

 

 

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.