Oslavte letos nový rok s míchanými Strongbow drinky

20. 12. 2017

PB211002 copy.jpg

autorka: Dom by Dom

Oslavy konce roku 2017 už klepou na dveře a určitě se na ně těšíte stejně jako já. Chystáte se na chatu s přáteli, nebo plánujete pořádnou domácí párty? Nebojte se trochu experimentovat a překvapte partu výjimečným drinkem, který nikoho neodrovná přiliš brzy a zároveň spolehlivě udrží hladinu dobré nálady. Přichystejte během chvíle a za pár kaček stylového silvestra a oslavte Nový rok jak se patří!

Na zdraví

 

Strongbow tymiánový shake

PB210948 copy.jpg

Ingredience
Strongbow – doporučuji příchuť Gold Apple, Elderflower nebo Honey
tonic
tymián
limetka 

Postup
Postup je velmi jednoduchý. Nalijeme půl skleničky cideru, půl tonicu, vložíme snítku voňavého tymiánu a zakápneme limetkou. Chutě se tak krásně promísí, drink bude osvěžující a zároveň efektivní. Podávejte samozřejmě vychlazené, ve stylových skleničkách a s brčkem. Mňam!

Druhou, trošku ostřejší variantou, je kombinace s bílým rumem. Kdyby si každý z nás spočetl, kolik litrů klasického Cuba Libre už vypil, jistě by usoudil, že je čas to něčím okořenit. Zkuste mojí osvědčenou kombinaci.

 

Strongbow libre

PB261410 copy.jpg

Ingredience
Strongbow Honey
bílý rum
čerstvě vymačkaná citronová šťáva 

Postup
Tady to samozřejmě nelijeme půl na půl, ale klasický panák rumu dolijeme ciderem a dle chuti zakápneme citronovou šťávou. S touto variantou postupujeme opatrně, aby pro vás silvestr neskončil ještě před půlnocí. 

Hlavně si to pořádně užijte, dejte mejdan až do rána a koukejte dodržet novoroční předsevzetí déle než první týden. Já se o to taky pokusím.

 

PB210982 copy.jpg

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.