Nejlepší tracky na léto: Playlist od Paulieho Garanda

20. 6. 2018

NEP_8995 copy.jpg 

Už máte plány na letošní léto? Ať už jste si celé měsíce do puntíku rozplánovali, nebo si radši necháváte prostor pro spontánní výlety, akce a mejdany, rozhodně si nezapomeňte připravit spoustu našláplých letních hitů, které dodají každému momentu ten správný drive. Paulie miluje horké letní dny stejně jako všichni ostatní, a tak pro nás připravil vlastní výběr těch nejlepších nestárnoucích klasik. Využili jsme situace a rovnou jsme se ho zeptali na jeho letošní plány. Tak neseďte doma, pusťte si svou oblíbenou pecku a vyrazte ven – zábava čeká! 

 

Na jakou hudební akci letošního léta se nejvíc těšíš?
Už poněkolikáté se strašně těším na Grape v Piešťanech. Je to výjimečnej festival plnej vkusnejch věcí a hlavně neotřelejch a kvalitních intepretů.

 

Oblíbený letní party hit of all times?
To je strašně těžký říct. Pro mě je to „Ain´t No Mountain High Enough“. 

 

Tvoříš i v létě, nebo spíš jen vystupuješ, odpočíváš a sbíraš inspiraci?
Letos budu nejspíš zavřenej ve studiu, protože děláme s Kennym na nový desce. Nicméně uděláme si provizorní pracovnu někde v horách, takže to nebude klasická zatáhlost, budeme to ředit se sluněním na terase před chatou, kde budu samozřejmě krom drinků taky nasávat inspiraci (haha).

 

Bez čeho se tvé léto neobejde? 
Jsem trochu bazénovej maniak (když na to přijde), takže bez bazénu, ke kterýmu patří banda kámošů a spousta dementních keců.

 

 

Hall And Oates - You Make My Dreams

 

Marvin Gaye & Tammi Terrell - Ain't No Mountain High Enough

 

Lissie - Pursuit of Happiness

 

Mayer Hawhthorne - Your Easy Lovin' Ain't Pleasin' Nothin'

 

David Bowie – Heroes

 

Justice - D.A.N.C.E.

 

Leslie Clio - I Couldn't Care Less

 

Jim Croce - I Got A Name

 

Otis Redding - Love Man

 

Nat King Cole – Unforgettable

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.