Kde nejlépe oslavit konec semestru?

20. 6. 2018

IMG_6866.jpg

 Přemýšleli jste někdy nad tím, co je na školním roce nejzábavnější? No přece jeho konec! Ať už se samýma, nebo s odřenýma ušima, každoroční úspěšné zakončení půlročního drilu v knihovnách a přednáškových sálech si zaslouží pořádně oslavit. Někteří si užijí pořádnou party, jiní se raději odmění dovolenou pod stanem či na chatě s partou kamarádů anebo si vyrazí polenošit do parku a k vodě. Pokud jsi ty sám konec semestru ještě pořádně neoslavil, nech knížky knížkami, inspiruj se některým z tipů našich soutěžících a přivítej léto jaksepatří!

Na začátku června proběhla na Facebooku soutěž „Vyhraj zásobu Strongbow na tu nejlepší oslavu konce roku“. Během soutěžního týdne jste nám posílali své tipy na nejoblíbenější místa pro oslavu konce semestru a ty nejlepší odpovědi jsme ocenili zásobou 24 plechovek našeho cideru.

 

A kdo že to vyhrál?

Výherci jsou vybráni a pořádnou oslavu se zásobou ciderů si tak užije Marťa, Adam a Jan. Jak říká Adam: „Není nad to si po škole pročistit hlavu v přírodě“ a právě proto by nejraději slavil uprostřed horského prostředí francouzského Národního parku  Des Ecrins. Marťa si svojí oslavu vysnila s kamarády v Brně a Honza zvolil krásu českého města Hukvaldy.  Za své skvělé příspěvky si zasloužili zásobu 24 vychlazených plechovek Strongbow.

 

Když nevíš, kde oslavovat…

 

Pokud jste nevyhráli právě vy, nezoufejte. I tak totiž získáte spoustu skvělých tipů na prázdninové výlety. Vybrali jsme pro vás ta nejlepší místa, která byste dle našich soutěžících určitě letošní léto neměli minout.

 

Kemp Merkur Pasohlávky

Lucie: „No parádní party by byla na Pálavě v kempu Merkur Pasohlávky, je to tam bezvadný!“

 

Veselí nad Lužnicí

Tereza: „Konec semestru oslavíme u nás ve Veselí nad Lužnicí, protože to je nejlepší město na oslavu s pořádnou dávkou Strongbow!“

 

Kemp Třeboň

Mája: „Konec semestru budeme ukončovat s celou třídou v kempu v Třeboni!“

 

Žižkovský vysílač

Danninka: „Já mám v místě jasno. Žižkovský vysílač. Moje oblíbené místo v Praze a vlastně i v celém Česku. Místo, kde mohu mít hlavu v oblacích.“

 

Jam Rock – Žamberk

Veronika: „Sice právě nekončím semestr, ale myslím, že konec střední školy také zaslouží oslavu. A to rovnou 3denní na festivalu JamRock v Žamberku.“

 

Pokud ještě pořád tápeš, kde zakončit semestr a pořádně tak přivítat letní prázdniny, mrkni na naše články a nech se inspirovat. Pokud trávíš léto v Praze, nenech si ujít ty nejlepší ze zdejších parků a koupališť. Co si ale udělat pořádný road trip po nejzelenějších  evropských městech? Pokud už máš města po krk, nech signál signálem a vydej se s námi objevovat krásy české krajiny, nebudeš litovat! Ať už se ale rozhodneš následující dny strávit jakkoli, nezapomeň si to pořádně užít!

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.