10 účtů na Instagramu,kde najdete ty nejlepší fotky přírody

1. 11. 2017
insta 2.jpgFoto: Maurice Li / Stay & Wander

Určitě se spolu shodneme na tom, že cestování přináší ty nejhezčí životní zážitky. Skočit mezi rozbouřené vlny, stanout tváří v tvář doutnající sopce nebo se rozhlédnout krajinou z osmitisícovky jsou často nejsilnějšími vzpomínkami. Pokud zrovna necestujete, mrkněte na tento výběr nejlepších cestovatelských instagramových účtů a uvidíte, že během chvíle začnete taky balit kufry!

 

Naked Planet

 

True paradise @conrad_maldives ??Photo by @myspacetom

Příspěvek sdílený Naked Planet (@nakedplanet), Říj 29, 2017 v 7:48 PDT

Tato skupinka fotografů a nadšených eko cestovatelů přináší fotky, nad kterými zůstává rozum stát. Objektivy svých fotoaparátů zprostředkovávají ty nejširší barevné škály a scenérie ze všech koutů světa. Ať už snímky města či nespoutané přírody, tento účet dokazuje, že vždy bude zbývat mnoho úžasných míst, která navštívit.

 

Hannes Becker

 

No need to search for fall colors, because they already arrived in all its glory in @Graubuenden, Switzerland. ?

Příspěvek sdílený Hannes Becker (@hannes_becker), Říj 10, 2017 v 12:32 PDT

Německý dobrodruh Hannes Becker miluje hory. Chladná rána, spadlá rosa, mlha valící se údolím a nad lesy tyčící se ostré skalní převisy. Během svých horských tracků nenechává doma ani fotoaparát, kterým všechnu tuto surovou a čistou krásu zachycuje.

 

Travel Awesome

 

Tag who you'd explore with! Secret paradise ? @art.side #TravelAwesome

Příspěvek sdílený TRAVEL AWESOME (@travelawesome), Říj 12, 2017 v 4:19 PDT

Další z úchvatných snímků, připomínajících, jak se krajina a její základní atributy vlivem ročních období neustále mění. Tento team fotografů přináší všední chvíle z nevšedního prostředí. Díky množství přispívajících fotografů fotografie pocházejí z nejrůznějších koutů planety a každý autor do svého snímku vkládá kus sám sebe.

 

Konsta Punkka

 

~ The white ghost of Kilpisjärvi.

Příspěvek sdílený Konsta Punkka (@kpunkka), Zář 22, 2017 v 8:58 PDT

Tento mladý finský fotograf přináší o něco temnější vhled do drsné a nespoutané skandinávské krajiny. Těsné přiblížení k divoké zvěři, splynutí s přírodou a snímky zachycené z paraglidu ukazují jeho lásku a respekt k přírodním živlům.

 

Traveland + Leisure

 

The weekend's nearly here, and the great outdoors are calling. #tlpicks courtesy of @markmackoviak

Příspěvek sdílený Travel + Leisure (@travelandleisure), Říj 20, 2017 v 1:30 PDT

Další fascinující materiál pro romantické duše v teplé barevné škále vykreslující dokonalost a neopakovatelnost přírodních scenérií. Městu i krajině vkládá stejnou atmosféru, čímž tyto dva elementy propojuje v jeden nádherný celek. Ukazuje tak, že město a příroda k sobě neoddělitelně patří.

 

Alex Strohl

Instagram Alexe Strohla se svojí podstatou nepodobá žádnému z ostatních vybraných účtů. Ačkoli jsou jeho snímky o něco temnější a zrnitější, atmosféra je natolik silná, že se cítíme jako jejich nedílná součást. Lesy, ledové kry a nespoutané moře přibližuje divákům nejen objektivem, ale především svým srdcem.

 

Earth Focus

 

A weekend away in Czech Republic ?? Photo by @bokehm0n Explore. Share. Inspire: #earthfocus

Příspěvek sdílený EARTH FOCUS (@earthfocus), Říj 21, 2017 v 7:56 PDT

Zaplavat si v díře v ledu, potápět se za želvami nebo pozorovat dokonalost polární záře se nepoštěstí každému. Naštěstí jsou tu ale nadšenci z Earth Focus, kteří nám všechny tyto neuvěřitelné zážitky přinášejí skrze vysoce kvalitní snímky.

 

Michael Jamashita

Michael Jamashita, ostřílený fotograf magazínu National Geografic, na krajinu pohlíží jako na prostor ke sdílení mezilidského kontaktu. Emoce, energie a pohyb srší z každého jeho snímku, stejně tak jako specifická povaha každého z nás. Jeho fotografie mění malé příběhy ve velké.

 

Beautiful Destinations

 

There are over 60 Deserted Islands in the Whitsundays ☁️(?:@saltywings)

Příspěvek sdílený BEAUTIFUL DESTINATIONS (@beautifuldestinations), Říj 26, 2017 v 2:23 PDT

Taky si občas říkáte, zda jsou ty fotky opravdu pravé, nebo nás chce jen někdo pěkně zdeptat? Tak přesně nad tím přemýšlím při prohlídce tohoto Instagramu. Sdílený projekt fotografů z celého světa ukazuje, že pohádková místa opravdu existují.

 

Callum Snape

A nakonec trocha té inspirace na podzimní túru. Sbalte si batůžek a spacák a vyrazte stejně jako vancouverský fotograf Callum Snape trochu vymrznout do hor a lesů. Že uvidíte stejné scenérie jako on, vám nezaručíme, rozhodně si ale sami pořídíte vaše osobní snímky, na které se vždycky podíváte ze všech Instagramů nejraději.

 

Může vás zajímat

Kdy jste se narodil/a?

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte s podmínkami a pravidly pro ochranu soukromí těchto webových stránek. Tyto webové stránky používají cookies. Více informací naleznete v našich pravidlech pro ochranu soukromí a používání cookies.